ویژه

بعد از رابطه جنسی چه کار کنیم؟!

شاید خیلی از زوج ها ندانند که بعد از رابطه جنسی دقیقا مثل قبل از شروع آن یک رفتار و آدابی را باید رعایت کرد و ممکن است هر یک از زوجها از شریک خود انتظاراتی داشته باشد که در صورتیکه آنها را نتوان برآورده ساخت، کدورت و دلخوری های هر چند کوچک پیش آید.البته به قدری آداب بعد از ایجاد رابطه جنسی سهل و آسان است که رعایت کردن آن موجبات رضایت مندی طرفین را به همراه خواهد داشت.البته برای رعایت کردن این رفتارها قبل از هر چیز لازم است که طرفین حالت بعد از ارگاسم زوج خود را بدانند و به خوبی شرایط وی را درک کنند تا بتوانند انتظاراتی که از همدیگر دارند را خوبی برآورده سازند.

20029zan1.jpg (640×426)

سرد مزاجی پس از رابطه جنسی مهمترین و اصلی ترین مشکلی است که بعد از اتمام رابطه جنسی ممکن است برای هر یک از زوج ها بوجود آید و باید با بهترین روش بر این مشکل فائق آمد و آن را برطرف ساخت.

زنان و خانم ها پس از برقراری رابطه جنسی و به ارگاسم رسیدن حالت خاصی دارند.در زنان ، بی حال شدن نه به اندازه آقایان اما تا حدی که نیاز دارند در بستر بمانند طبیعی است. زنان بعد از رابطه جنسی نیاز به توجه بیشتری دارند. آنها از اینکه در آغوش گرفته شوند لذت می برند. بعد از رابطه جنسی و ارگاسم احساسات خانم ها برانگیخته می شود و گاها تمایل به صحبت کردن دارند. معمولا خانم ها بر عکس آقایان بعد از ارگاسم به جای فکر کردن به موضوعات دیگر به رابطه ای که تجربه کردند فکر می کنند. زنان نیز همچون مردان تا مدت کوتاهی بعد از ارگاسم تحریک نمی شوند. هستند زنانی که تمایل به تهایی دارند که البته درصد آنها کم است.

302483.jpg (229×220)

اما در مردان مهمترین حالتی که بعد از ارگاسم و ارضا شدن دست میدهد بیحالی مفرط و شدید است.معمولا آقایان بعد از رابطه جنسی احساس خواب آلودگی و کوفتگی دارند، این حالت کاملا طبیعی است. خیلی از آقایان بعد از مقاربت برای دقایق یا حتی ساعاتی تحریک نمی شوند و نعوظ مجدد در آنها اتفاق نمی افتد که این فرایند هم کاملا طبیعی است و نشانه بیماری یا اختلال جنسی نیست. معمولا اگر بعد از رابطه جنسی با آقایان حرف های عاشقانه بزنید آنها فقط تایید می کنند، آقایان ممکن است موقتا بعد از مقاربت از نظر احساسی کمی سرد به نظر برسند که همانطور که گفته شد این حالت موقتی است. آقایان انتظار دارند بعد از رابطه جنسی کمی فکر کنند و معمولا هم فکرشان بازتر می شود. تمرکز فکری آقایان بعد از مقاربت و انزال ارتقاء می یابد.

67836rabetefood_nariya.jpeg (279×181)

مهمترین اقدامی که مرد باید انجام دهد این است که از کلام محبت آمیز بعد از اتمام رابطه جنسی استفاده کند.بعد از مقاربت به هیچ وجه سریعا تخت یا محلی که همسرتان در کنار شما قرار دارد را ترک نکنید. بعد از مقاربت به یکدیگر پشت نکنید. به صورت و به چشمان هم نگاه کنید. استفاده از واژه هایی نظیر تو بهترین هستی، تو جذاب ترین زن دنیا هستی، تو منو به اوج بردی، دوستت دارم، عاشقتم، تو گرم ترین هستی و … می تواند اثرات مثبتی در همسرتان ایجاد کند خصوصا در خانم ها. بعد از مقاربت سعی در تحریک جنسی مجدد تا لحظاتی نداشته باشید. بهتر است بعد از مقاربت ابتدا مرد یک نوشیدنی برای خانم بیاورد کلا محبت کردن به خانم ها بعد از رابطه جنسی خیلی ضرورت دارد خصوصا در افرادی که خانم آنها سردمزاج است می تواند به مرور باعث تغییر مزاج شود.اگر در محلی که مقاربت انجام شده نور چراغ کم است بعد از آن بلافاصله نور محیط را زیاد نکنید. باید همه چیز به آرامی شروع و به آرامی خاتمه پذیرد. شاید انجام این اعمال با توجه به خستگی ناشی از نزدیکی برای آقایان دشوار باشد اما انجام آن می تواند باعث افزایش شیفتگی و گرمی مضاعف همسر نسبت به وی شود.


مطالب مرتبط با بعد از رابطه جنسی چه کار کنیم؟!


انتظارات زن و مرد بعد از رابطه جنسی
انتظارات زن و مرد بعد از رابطه جنسی
چرا بعد از رابطه های جنسی احساس خارش به وجود می اید؟
چرا بعد از رابطه های جنسی احساس خارش به وجود می اید؟
دلیل نه گفتن مردان در رابطه های جنسی چیست؟
دلیل نه گفتن مردان در رابطه های جنسی چیست؟
این رفتار ها باعث مشکل در رابطه جنسی می شوند!
این رفتار ها باعث مشکل در رابطه جنسی می شوند!
رابطه مان را بعد از دروغ دوباره درست کنیم
رابطه مان را بعد از دروغ دوباره درست کنیم
بیماران قلبی چگونه باید رابطه جنسی داشته باشند؟
بیماران قلبی چگونه باید رابطه جنسی داشته باشند؟
رابطه ای برای بهتر شدن رابطه زن و شوهر
رابطه ای برای بهتر شدن رابطه زن و شوهر
نکاتی در رابطه با کاشت ابرو
نکاتی در رابطه با کاشت ابرو
سکوت شروع رابطه میان تان است
سکوت شروع رابطه میان تان است
چگونه خوب صحبت کنیم و رسا صحبت کنیم
چگونه خوب صحبت کنیم و رسا صحبت کنیم
10 نکته از تصورات غلط درباره رابطه زناشویی
10 نکته از تصورات غلط درباره رابطه زناشویی
با برچسب: , , , , , , ,
پست شده در دانستني هاي زناشويي, سلامت خانواده, پزشکي و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>