ویژه

اشتباهاتی که مردان در اعمال جنسی انجام می دهند

خطاها و اشتباهات جـنـسـی مـردان جوان در رابطه زناشویی

در زندگی زناشویی مردان معمولا بر این باورند که آموزش های لازم را برای رابطه های جنسی می دانند اما مشکلی که وجود دارد این است که ممکن است این آموزه ها بسیار غلط و باعث بروز مشکلاتی شوند. در این مطلب شما را با 5 اشتباهی که معمولا مردان در روابط زناشویی مرتکب می شوند آشنا می کنیم.

 

1.چیزهایی که همسرتان می‌خواهد می‌دانید

 مردان اغلب فکر می‌کنند که می‌دانند همسرشان چه می‌خواهد. اما همه زنان مشابه هم نیستند. به گفته کارشناسان آموخته‌های مردان حتی از تجربیات همسر قبلی‌شان ممکن است در مورد همسر فعلی‌شان صدق نکند. این موضوع نه تنها در مورد ترجیحات جنسی بلکه در مورد روابط عاطفی هم صدق می‌کنند. زنانی هستند که نمی‌توانند با فعالیت جنسی رابطه عاطفی با همسرشان برقرار کنند و زنانی هستند که به سادگی با همسران‌شان رابطه عاطفی برقرار می‌کنند و بقیه زنان در میانه این طیف قرار می‌گیرند.

2. احساس جنسی مردان و زنان مشابه هم است

 هنگامی كه مردی با زنی مقاربت می‌کند، دخول آلت مردانه به قدری حس قوی‌ای در مرد ایجاد می‌کند که نمی‌تواند تصور کند که ممکن است زن احساس مشابهی نداشته باشد. ممکن است او احساسی مانند احساس شما هنگام مشت‌خوردن به شکم پیدا کند که باعث تهوع شما می‌شود.

3. از ساختمان بدن زن اطلاعات کاملی دارید

 اغلب مردان به طور کلی می‌دانند که کلیتوریس کجاست و کجا می‌توانند آن را پیدا کنند. اما نمی‌شود گفت آنها واقعا عمل آن را درک می‌کنند. 30 سال پیش در شروع به اصطلاح «انقلاب جنسی» یک کتاب پرفروش به نام «لذت امور جنسی» توجه مردم را به اهمیت کلیتوریس در ایجاد ارگاسم جلب کرد. اما این عقیده که زنان باید بتوانند از طریق دخول آلت مردانه در واژن به ارگاسم برسند، هنوز میان بسیاری از مردان باقیمانده است.

بسیاری از درمانگران در این حوزه با مردانی برخورد می‌کنند که می‌گویند: «زنم بدون تحریک کلیتوریس به ارگاسم نمی‌رسد» و تقاضای کمک می‌کنند و پاسخ این است بسیاری از زنان اصولا با تحریک کلیتوریس است که به ارگاسم می‌رسند. مردان همچنین در مورد نحوه لمس کلیتوریس و حساس‌بودن آن ناآگاه هستند. از طرف دیگر در برخی از زنان لمس کلیتوریس احساس خاصی ایجاد نمی‌کند یا حتی ممکن است دردناک باشد. برخی از آنها هم لمس غیرمستقیم کلیتوریس را ترجیح می‌دهند.

چگونه می‌توانید بفهمید که همسرتان چه نوع لمسی را دوست دارد؟‌ سعی کنید از او بپرسید.

4. مرطوب شدن دستگاه تناسلی زن به معنای تحریک‌شدن او است

 گاهی مردان پیش از انجام مقاربت منتظر می‌مانند تا دستگاه تناسلی خارجی زنان برای دخول به قدر کافی مرطوب و لغزنده شود. لازم نیست در این مورد نگران باشید.

کارشناسان می‌گویند اینکه مرطوب‌شدن دستگاه تناسلی خارجی زن به معنای تحریک‌شدن کامل اوست، باوری نادرست است.

برخی از زنان نسبت به زنان دیگر مرطوب‌تر می‌شوند و اینکه میزان نرم‌شدگی طبیعی این منطقه در یک زن از روزی به روز دیگر متفاوت است. این میزان رطوبت با مرحله‌ چرخه ماهیانه که زن در آن قرار دارد نیز تغییر می‌کند و ممکن است تحت تاثیر استرس و داروها هم باشد.

5. سکوت طلایی است

خیلی از مردان فکر می‌کنند که هنگام آمیزش جنسی باید ساکت باشند اما تا شما حرف نزنید همسرتان نمی‌فهمد از چه چیزهایی راضی هستید و از چه چیزهایی ناراضی. اگر می‌خواهید احترام‌تان را به همسرتان حفظ کنید،‌ باید بدانید که زنی که می‌خواهد شما را ارضا کند، از اینکه او را هدایت کنید‌ احتمالا بیشتر ممنون خواهد شد. به گفته کارشناسان به کار بردن جملات ساده‌ای مانند «این جوری دوست دارم» می‌تواند به ارتباط جنسی شما کمک کند.


مطالب مرتبط با اشتباهاتی که مردان در اعمال جنسی انجام می دهند


اشتباهاتی که ممکن است زوج های جوان انجام دهند
اشتباهاتی که ممکن است زوج های جوان انجام دهند
اشتباه هایی که ممکن است خانم ها در ملاقات ها انجام دهند
اشتباه هایی که ممکن است خانم ها در ملاقات ها انجام دهند
6 چرخه طبیعی عمل جنسی در مردان
6 چرخه طبیعی عمل جنسی در مردان

"فیناستراید" باعث ناتوانی جنسی در مردان می شود!
شایع ترین اختلال جنسی در مردان
شایع ترین اختلال جنسی در مردان
دلیل نه گفتن مردان در رابطه های جنسی چیست؟
دلیل نه گفتن مردان در رابطه های جنسی چیست؟
دلایل سرد شدن مردان نسبت به روابط جنسی چیست؟
دلایل سرد شدن مردان نسبت به روابط جنسی چیست؟
چیزهایی که مردان باید در مورد عملکرد جنسی خود بدانند
چیزهایی که مردان باید در مورد عملکرد جنسی خود بدانند
آشنایی با اعمال ماه محرم
آشنایی با اعمال ماه محرم
آداب و اعمال ماه مبارک رمضان
آداب و اعمال ماه مبارک رمضان
اشتباهاتی که ممکن است در تبلیغات مرتکب شوید
اشتباهاتی که ممکن است در تبلیغات مرتکب شوید
با برچسب: , , , , , , ,
پست شده در دانستني هاي زناشويي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>